REIKI PRAHA | Informace o Reiki, relaxace a meditace
Úvodem o těchto stránkách
Základní informace o Reiki
Historie Reiki a Mikao Usui
Jak chápat Reiki?
Zásady Reiki a jejich význam
Reiki ošetření Reiki výuka, spektrum vibrací
Reiki iniciace (zasvěcení)
Reiki systémy, druhy Reiki
Reiki symboly a mantry
Pozice rukou při Reiki léčení
Techniky práce s Reiki na dálku
Harmonizace čaker
Dýchání Huy Yin
Vnímání Reiki, zážitky
Aura, cvičení na vidění aury
Energetická očista prostoru
Nejčastější otázky
INFORMACEMeditace a společná setkání
Reiki iniciace
Zajímavé odkazy
Kontaktní informace
AKTUALITY01.08.2009: Založení stránek
01.01.2012: Podpořte tyto stránky

Reiki ošetření

Reiki ošetření

|

Možnosti a limity Reiki

|

Reiki terapie na dálku

|

Zkušenosti s ReikiProč Reiki?

Reiki ve mně z různých vyprávění vzbuzovalo důvěru a já chtěla sama poznat, „jaké to je“. Reiki sezení u mě neprobíhaly pravidelně, ale spíše intuitivně, a to během několika let, kdykoliv byla vhodná příležitost.

Co jsem cítila při Reiki?

První pocit, který jsem během působení Reiki vnímala, bylo uvolnění. Celé tělo jsem najednou měla zklidněné, leželo se mi mnohem pohodlněji, než jsem byla zvyklá. A hned potom jsem se začala usmívat. Časem i jemně smát, a to úplně samovolně. Když se mi to stalo poprvé, byla jsem překvapená a připadala si hloupě. Nevěděla jsem, co se děje a proč se vlastně směji. Bála jsem se, že to bude vypadat, jako kdybych si sezení nevážila a nebrala ho vážně. Při dalších sezeních jsem zjistila, že taková je moje reakce na Reiki.

Po chvíli smích postupně ustal a já se ještě více uvolnila. Začala jsem cítit příjemné teplo v různých částech těla a vnímala jemné brnění v konečcích prstů. Čím dál méně jsem vnímala tíhu svého těla, úplně se rozplývalo. Téměř jsem cítila, že se vznáší. Během prvních sezeních jsem chtěla to vznášení fyzicky osahat, ozkoušet, jak je to možné. Jakmile jsem se ale cíleně pohnula, tíha mého těla se vrátila. Když jsem později dokázala zůstat uvolněná déle, přicházel postupně pocit souznění se vším okolo. Nedokázala jsem určit, kde moje tělo začíná, a kde končí.

Následující dny po Reiki

Působení Reiki nevnímám jen následující dny po sezení, ale jeho vliv cítím také dlouhodobě. Nejintenzivnější pocity vždy pociťuji po příjímání Reiki. Cítím se odpočatěji a daleko více si všímám nejrůznějších maličkostí okolo sebe. Reiki mě také inspirovalo k některým změnám v mém životě, ukázalo mi, jak důležitý je vnitřní klid a přivedlo mě k dalším oblastem, které mi prospívají.

Ivana (21 let, Valašské Meziříčí)Upozornění: Přebírání textů a obrázků je bez svolení provozovatele těchto stránek zakázáno.
Copyright © 2009 - 2019: všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Václav Gerla, Grafika: Dana Černická