REIKI PRAHA | Informace o Reiki, relaxace a meditace
Úvodem o těchto stránkách
Základní informace o Reiki
Historie Reiki a Mikao Usui
Jak chápat Reiki?
Zásady Reiki a jejich význam
Reiki ošetření
Reiki výuka, spektrum vibrací
Reiki iniciace (zasvěcení) Reiki systémy, druhy Reiki
Reiki symboly a mantry
Pozice rukou při Reiki léčení
Techniky práce s Reiki na dálku
Harmonizace čaker
Dýchání Huy Yin
Vnímání Reiki, zážitky
Aura, cvičení na vidění aury
Energetická očista prostoru
Nejčastější otázky
INFORMACEMeditace a společná setkání
Reiki iniciace
Zajímavé odkazy
Kontaktní informace
AKTUALITY01.08.2009: Založení stránek
01.01.2012: Podpořte tyto stránky

Reiki iniciace (zasvěcení)

Reiki zasvěcení

|

Po zasvěcení

|

Volba Mistra Reiki

|

Kdo zasvěcuje?

|

Význam ReikiPokud nás zajímá, s jak kvalitní energií pracuje konkrétní praktikant/mistr Reiki, nepostačí nám pouze informace o jeho nejvyšším dosaženém stupni v Reiki a cena, za jakou Reiki ošetření (Reiki zasvěcení) nabízí.

Vhodný Mistr Reiki

Pokud uvažujeme o Reiki zasvěcení, je vhodné si pečlivě přečíst, co o sobě lidé, kteří Reiki zasvěcení nabízí, píší na svých stránkách.

Texty na webových stránkách mohou být ovšem převzaty z jiných stránek. Proto je důležité si také prohlédnout fotografie (pokud jsou k dispozici) a vnímat, jak na nás jednotliví lidé působí (a slepě nevěřit všemu, co o sobě píší). Dobrý charakter člověka znamená mnohdy více, než spousta Reiki iniciací.

I kdyby nám volba Mistra Reiki zabrala několik týdnů, nic se neděje. Pokud narazíme na kvalitního Mistra Reiki, ušetříme si tak možná i několik let bloudění.

Na základě čeho se rozhodovat při volbě Mistra Reiki?

Mistři Reiki se mohou mimo Reiki věnovat i dalším činnostem. Mohou pořádat semináře, mohou malovat, věnovat se hudbě, sepisovat básně, praktikovat nejrůznější meditace, sázet v lesích stromky apod.

Proto neexistuje nic takového jako "ten nejlepší" Mistr Reiki. Pokud si rádi povídáme, budeme volit Mistra Reiki, který si s námi bude povídat, pokud nás lákají meditace, budeme volit Mistra Reiki u kterého lze očekávat, že pravidelně medituje atd.

Při volbě Mistra Reiki je tedy ze všeho nejdůležitější neopomíjet svou intuici. Poutavé vyprávění některého z našich dobrých přátel může být hodně přesvědčivé, výpovědi nejrůznějších autorit mohou být hodně důvěryhodné. I přesto je ovšem naše intuice tím nejcennějším, co máme k dispozici (nikdo nás nezná lépe, než my sami).

Upozornění: Přebírání textů a obrázků je bez svolení provozovatele těchto stránek zakázáno.
Copyright © 2009 - 2019: všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Václav Gerla, Grafika: Dana Černická