REIKI PRAHA | Informace o Reiki, relaxace a meditace
Úvodem o těchto stránkách
Základní informace o Reiki
Historie Reiki a Mikao Usui
Jak chápat Reiki?
Zásady Reiki a jejich význam
Reiki ošetření
Reiki výuka, spektrum vibrací Reiki iniciace (zasvěcení)
Reiki systémy, druhy Reiki
Reiki symboly a mantry
Pozice rukou při Reiki léčení
Techniky práce s Reiki na dálku
Harmonizace čaker
Dýchání Huy Yin
Vnímání Reiki, zážitky
Aura, cvičení na vidění aury
Energetická očista prostoru
Nejčastější otázky
INFORMACEMeditace a společná setkání
Reiki iniciace
Zajímavé odkazy
Kontaktní informace
AKTUALITY01.08.2009: Založení stránek
01.01.2012: Podpořte tyto stránky

Reiki výuka, spektrum vibrací

Kurzy a semináře

|

Spektrum přenášených vibracíÚroveň dosaženého stupně v Reiki může být velmi zavádějící informace, neboť i dva lidé se stejným stupněm v Reiki mohou přenášet zcela odlišné vibrace (spektrum energií). Zvláště pak, pokud mají jiného mistra, který je inicioval.

Množství a kvalitu těchto vibrací (přenášené energie) ovlivňují podstatným dílem také charakterové a morální vlastnosti Reiki praktikanta. Pokud někdo poctivě pracuje, pravidelně medituje a chová se ohleduplně ke svému okolí, budou tomu odpovídat i vibrace (spektrum energií), které bude dotyčný schopen přenášet při tzv. práci s Reiki.

Zabarvování přenášených vibrací při Reiki

Spektrum vibrací (energií), které mohou při kontaktu s Reiki procházet konkrétním praktikantem/mistrem Reiki závisí na stupni pročištění celé jeho bytosti. Pokud je něco, co tento člověk nemá sám v sobě vyřešeno, může se to projektovat i do energií, které přenáší. Tímto způsobem může docházet k zabarvování vibrací, přenášených při Reiki.

Velmi vysoké vibrace Reiki

Co myslíme v souvislosti s Reiki pojmem vysoké vibrace? Když s Reiki začínáme, můžeme vnímat proudění energií ve fyzickém těle. Tyto pocity sílí a zintezivňují se. Frekvence vibrací je ale něco trošku jiného, než pouze intenzita. Pokud např. začneme vidět aury a jemnohmotné energie, může to znamenat, že se naše bytostné vibrace zvýšily.

Když tyto představy opustíme, frekvence vibrací dále poroste. Začneme cítít radost, spokojenost, přirozenost, vnitřní štěstí. To už jsou velmi vysoké vibrace. Jsou to úrovně, které všichni moc dobře známe. Při Reiki se učíme v těchto úrovních pobývat více vědomě.

Je velmi těžké překročit i tuto úroveň. To proto, že jsme spokojeni a ke štěstí nám zdánlivě nic nechybí. Když to ale uděláme, čeká nás mnoho nového. Společně s tím ale také spousta další práce na sobě.

Upozornění: Přebírání textů a obrázků je bez svolení provozovatele těchto stránek zakázáno.
Copyright © 2009 - 2019: všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Václav Gerla, Grafika: Dana Černická