REIKI PRAHA | Informace o Reiki, relaxace a meditace
Úvodem o těchto stránkách
Základní informace o Reiki Historie Reiki a Mikao Usui
Jak chápat Reiki?
Zásady Reiki a jejich význam
Reiki ošetření
Reiki výuka, spektrum vibrací
Reiki iniciace (zasvěcení)
Reiki systémy, druhy Reiki
Reiki symboly a mantry
Pozice rukou při Reiki léčení
Techniky práce s Reiki na dálku
Harmonizace čaker
Dýchání Huy Yin
Vnímání Reiki, zážitky
Aura, cvičení na vidění aury
Energetická očista prostoru
Nejčastější otázky
INFORMACEMeditace a společná setkání
Reiki iniciace
Zajímavé odkazy
Kontaktní informace
AKTUALITY01.08.2009: Založení stránek
01.01.2012: Podpořte tyto stránky

Základní informace o Reiki

Jak chápat Reiki?

|

Reiki jako nástroj léčení

|

Reiki jako nástroj sebepoznáníReiki lze použít pro léčení na fyzické, mentální i duchovní úrovni. Harmonizace s využitím Reiki je zcela přirozený proces. Při kontaktu s Reiki dochází k dodání chybějící energie, k urychlení procesu léčení a k rozpuštění nesprávných vzorců myšlení.

Pokud nás tento způsob léčení láká, postačí vyhledat člověka, který s Reiki pracuje, nic neočekávat a otevřít se tomu, co přijde.

Kontakt s Reiki

Při kontaktu s Reiki se děje přesně to, co je v danou chvíli pro příjemce vhodné. Při Reiki ošetření proudí energie v těle z míst, kde je jí přebytek do míst, kde je jí nedostatek. Výsledek příliš neovlivňuje ani ten, kdo Reiki předává, ani ten, kdo Reiki přijímá. Vše se děje naprosto přirozenou cestou a veškeré snahy o vylepšení bývají spíše na překážku. Snad jen opravdovost toho, kdo o Reiki projeví zájem, může celý proces harmonizace zefektivnit.

Průběh Reiki léčení

Doba výuky Reiki bývá mnoho let, proto je nemožné v několika větách popsat, co se vlastně při Reiki léčení odehrává. Stručně řečeno, Reiki je předáváno přikládáním rukou na různé části těla, nebo prováděním různých technik v okolí těla. Těmito úkony může dojít k hluboké relaxaci a uvolnění, což má za následek plynulejší cirkulaci energií v těle. To může spustit proces léčení.

Při Reiki ošetření se neřeší důsledky a vedlejší symptomy nemoci, ale její příčiny. Pokud nás tedy například bolí hlava, může dojít po Reiki ošetření nejen k útlumu bolesti, ale také k uvědomění si příčin, které bolest způsobují.

Upozornění: Přebírání textů a obrázků je bez svolení provozovatele těchto stránek zakázáno.
Copyright © 2009 - 2019: všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Václav Gerla, Grafika: Dana Černická