REIKI PRAHA | Informace o Reiki, relaxace a meditace
Pobyt v přírodě
Meditace pro radost
Intuitivní Reiki masáž Přírodní léčitelství
Krystaly a léčivé kameny
Zvukové vibrace, mantry
Svíčky a solné lampy
České metody léčení
INFORMACEMeditace a společná setkání
Reiki iniciace
Zajímavé odkazy
Kontaktní informace
AKTUALITY01.08.2009: Založení stránek
01.01.2012: Podpořte tyto stránky

Intuitivní Reiki masáž

Intuitivní relaxační masáž

|

Popis Reiki masáže

|

Kombinace masáže a meditacePokud pravidelně meditujeme, máme možnost posunout klasickou masáž do zcela jiné úrovně. Provádíme-li někomu masáž a jsme během ní ve stavu meditace a vnitřního klidu, přenáší se automaticky tento stav i na masírovaného.

Postup masáže

Ze začátku masáže si můžeme na chvíli tiše sednout a uklidnit se, uvědomit si sama sebe, své tělo, ukotvit se v přítomnosti. Poté položíme ruce na osobu, které hodláme provést masáž a jemnými pomalými pohyby se na ni naladíme. Vnímáme, kam to naše ruce samo přitahuje a příliš do masáže nezasahujeme intelektem - necháme pracovat přírodu.

Reiki masáž

Pokud pracujeme s Reiki a provádíme někomu masáž, bude Reiki v průběhu masáže dotyčného harmonizovat. Do toho procesu nemusíme zasahovat - skrze naše ruce bude díky Reiki docházet k harmonizaci zcela automaticky.

Masáž kombinovaná s Reiki ošetřením upravuje jemné energetické proudy v těle a má velice zklidňující a relaxační účinky.

K zamyšlení o Reiki

Reiki lze chápat jako pouhý nástroj. O prospěšnosti, neužitečnosti, či škodlivosti tohoto nástroje rozhodujeme my - v závislosti na tom, jak Reiki používáme.

Upozornění: Přebírání textů a obrázků je bez svolení provozovatele těchto stránek zakázáno.
Copyright © 2009 - 2019: všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Václav Gerla, Grafika: Dana Černická