REIKI PRAHA | Informace o Reiki, relaxace a meditace
Vědomá práce na sobě
Charakterové rysy člověka
Fyzická kondice, spojitost s Reiki
Užitečnost meditace
Užitečnost Reiki
Spánek a Reiki
Sny a jejich význam Využití principů Reiki při práci
Studium literatury, texty o Reiki
Opravdovost, odpoutanost
INFORMACEMeditace a společná setkání
Reiki iniciace
Zajímavé odkazy
Kontaktní informace
AKTUALITY01.08.2009: Založení stránek
01.01.2012: Podpořte tyto stránky

Sny a jejich význam

Význam našich snů

|

Bdělost v průběhu noci

|

Reiki a snySny můžeme zadávat do různých snářů a hledat v nich jejich význam (při podobných událostech se nám mohou zdát podobné sny a kvalitně sestavený snář nám tak může prozradit ledacos o našem životě).

Patričná ponaučení můžeme ale zjišťovat i bez snáře (a může to být i daleko efektivnější) - stačí se nad každým snem hlouběji zamyslet, snažit se pochopit toto snové sdělení.

Využití snů

Mohou se nám zdát sny, které žádný podstatnější smysl nenesou. Některé sny nám ale mohou skvěle posloužit. Obsah snů nejčastěji koresponduje s tím, co jsme v životě doposud zažili, na co často myslíme, čeho se bojíme, apod.

Pokud si po probuzení sen pamatujeme a hlouběji se nad ním zamyslíme, můžeme si na sebe uvědomit spoustu zajímavého (sny nelze brát doslova a obsah snů nemusí o ničem vypovídat - důležitější bývá informace na pozadí snu - proč máme zrovna takové sny a jaká kombinace událostí to způsobila)

Neberme sny vážně

Pokud se nám začne nějaký sen častěji opakovat, může to něco znamenat. Možná ve svém životě něco přehlížíme, nebo si něco nechceme připustit. Nemusí to také ale znamenat vůbec nic. Sny jsou jen sny :)

K zamyšlení o Reiki

Práce s Reiki může odstranit všechny ty nánosy, které jsme si postupně napěstovali a všechny ty teorie, o kterých si myslíme, že je tak strašně potřebujeme..

Upozornění: Přebírání textů a obrázků je bez svolení provozovatele těchto stránek zakázáno.
Copyright © 2009 - 2019: všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Václav Gerla, Grafika: Dana Černická